Nejnovější recenze ze sekce Igráčci

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• Český výrobek
  • Kvalitní zpracování
  • Super nápad
  • Rozvoj jemné motoriky a fantazie
  • Krasne balení

Kvalitní český produkt Igráček MultiGo je hračka, kterou musí mít každý kluk. Velmi se mi líbí nápad i zpracování, vše pohromadě, nemusí se kupovat každé autíčko zvlášť, ale děti si můžou vyměnit nástavbu podle potřeby. Možná bych ocenila více příslušenství (značky, zvířátka...). Ale jinak skvělý výrobek.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Kompaktibilita s jinými výrobky MultiGo
  • Jednoduchá výměna korbiček
  • 4 druhy vyměnitelných korbiček
  • Popelnice na tříděný odpad
  • Sklápěcí prostor pro popeláře
  • 2 Igráčci
  • Přívětivá cena s ohledem na vysokou kvalitu výrobku

MultiGo City set je kompatibilní s ostatními produkty MultiGo, což velmi oceňujeme. Výměna korbiček je jednoduchá pouhým pootočením. Stejně tak nasazení a sundání vozíku zvládne dítě takřka jednou rukou. Zaujali nás popelnice na tříděný odpad. Místo pro popeláře lze zvednout. Produkty od MultiGo jsou vyrobeny z kvalitního plastu, což je v poměru k ceně velká výhoda.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Materiál
  • 2 figurky v balení
  • Zpracování
  • Myslím, že by bylo fajn použit i recyklovaný plast

Ze setu Igráček MultiGO City jsem nadšená. Je to pro mě návrat do dětství a oceňuji, že kvalita produktu se posunula směrem nahoru. Kvalita materiálu a zpracování je perfektní. Vyměnitelné prvky se dobře ovládají šestileté dceři a pohyblivé prvky už i tříleté. V balení jsou i dvě postavičky. Určitě to není poslední kousek v naši domácnosti.

Ověřený zákazník Testuj.to Alena Avani

• variabilita
  • jednoduchost
  • hezký design
  • velké balení s mnoha komponenty
  • Český výrobce

Sada MutiGO City set je skvělou volbou, pokud chcete děti zabavit, nápaditou hračkou. Velmi se nám líbí barevnost produktu, velikost balení a zejména jednoduchost a variabilita, kdy dítě velmi snadno promění auto na několik variant. Obsluhu zvládne i poměrně malé dítě, u nás dvouleťák. Hračka nemá žádné nebezpečné komponenty a navíc se nejedná o čínský nekvalitní "šmejd", ale o hračku od Českého výrobce za dobrou cenu. Určitě můžu jen doporučit.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• kvalitní zpracování
  • možnost výměny nástaveb auta
  • hezké syté barvy hračky

Igráček MultiGO City set je kvalitně zpracovaná hračka, žádný měkký plast, ani malé části, které se můžou lehce ulomit. Auto i všechno příslušenství má hezké syté barvy. Díky tomu, že se dají vyměnit nástavby u auta si syn s hračkou vydrží hrát opravdu dlouho.

Ověřený zákazník Testuj.to Kristýna

Přidáno: 7. prosince 2023

• Kvalita zpracovani
  • Pomer cena a výkon
  • Obsah balení

Hezký set pro malé popeláře, který obsahuje spousty komponentů. Super vyměnitelné nástavby na auto i přívěs, snadno ovladatelné. V balení jsou dva igracci, což oceňuji, že si může hrát i víc dětí společně a mají řidiče a popeláře. Cena odpovídá kvalitně zpracovanému výrobku české značky.

Ověřený zákazník Testuj.to Zádrapová

Přidáno: 7. prosince 2023

• Skvělý materiál
  • Snadná manipulace
  • Zabaví i starší děti

Herní set je bezkonkurenční. Jsem nesmírně vděčná za tento krásný promyšlený set pro děti. Manipulativnost je dokonalá. Moc se mi líbí barevné varianty popelnic, kdy se dítě jak školkového, tak školního věku naučí rozeznávat a třídit odpad. Opravdu mě tento produkt ohromil svou nápaditostí. Velmi kvalitní materiál s barevnou sytostí. Velice děkuji!

Ověřený zákazník Testuj.to Dominika

• Design
  • Kvalita
  • Zpracování
  • Funkčnost
  • Trochu větší cena

Kvalitní, hezký materiál. Intuitivní hraní pro dítě, kde i samo dokáže vyměnit díly hraček a hrát si podle libosti. Spoustu možností využití, nejen v klidu domova ale i venku třeba na pískovišti nebo jako krásné vyžití i třeba u moře na pláži. Hračky jsou lehké ale celkem pevné takže při běžném zacházení vydrží. Barvy i design je v celku hezký a děti zajímá.

Ověřený zákazník Testuj.to Linda

• Design
  • Více sestav
  • Snadná manipulace
  • Naučné
  • Mohlo by být i v holčičí verzi :-)

Sestava je variabilní, lehce se jednotlivé nástavby vyměňují. Pěkný design, přemýšlí se i na třídění odpadu a ekologii.
Poměr ceny a kvality hračky je vynikající. Barvy jsou pestré, doplňky se dobře drží a nehrozí žádné poranění či skřípnutí malých prstů.

Ověřený zákazník Testuj.to Lucie

Zakoupeno v Testuj.to

• Je to hlavně český výrobek a snadná příslušnost pro motoriku dětí
  • Nemám žádné výhrady

Jsem maximálně spokojená s výrobkem…Hlavně je to český výrobek takže ta kvalita je tam znát..Výrobek je krásně propracovaný a hlavně pro děti super na jejich motoriku…Vyzkoušejí si 3 profese zaměstnání a příslušenství se snadno vyměňují…Vřele doporučuji…

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• tolik možností
  • barevné popelnice
  • dva panáčci, takže si nemusí hrát syn sám
  • že jde dokoupit tolik různých doplňků, jen jiné přívěsy apod.
  • český výrobek
  • tomuhle rozhodně není co vytknout

Multigo-city set je naprosto boží hračka. Syn si ji hned od rozbalení zamiloval. Nejvíc mě potěšilo, že jsou v příslušenství dvě postavičky, takto si můžou pohrát hned dvě děti. Široká škála korbiček, které může neustále prohazovat a hlavně bez pomoci dospělých je velkou výhodou. Mě osobně těší, že jde o český výrobek a rozhodně cena je velmi příznivá. Plast je také velmi kvalitní, takže přežije ne jedno malé dítě, ale i další generace. Rozhodně budu chtít časem pořídit další.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Jednoduchá změna příslušenství
  • Dva paňáčci
  • Zabaleno tak aby to otevřelo i malé dítě
  • Kvalitní zpracování
  • Velké množství příslušenství

Jsem nadšená já i syn. Změna příslušenství je úžasně jednoduchá. Balení je super protože si bez problémů vše vyndal syn (3 roky) sám. Líbí se nám že je toho za tu cenu opravdu hodně a taky to že je to opravdu kvalitně zpracovaná hračka, která vypadá že opravdu vydrží. Určitě budeme muset nakoupit další set k narozeninám.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Kvalitní provedení
  • Jednoduchá výměna dílů
  • Super pro rozvoj jemne motoriky
  • Na nic jsme nepřišli

Skvěle barevně i kvalitně provedená hračka, ze které byl syn okamžitě nadšený a nepustil ji z ruky, takže se koupě určitě vyplatí. Možnost rychle a snadné výměny jednotlivých dílů je dobře vymyšlená a to tak že ji zvládne i 3 lety syn. Super jsou i popelnice které slouží pro zábavu i rozvoj dítěte, kdy se učí třídit, poznávat barvy, počítat.

Ověřený zákazník Testuj.to Sára

• Kvalitní hračka
  • Jednoduché ovládání

Balení přišlo krásně a úhledně zabalené,líbí se mi kolik mají vyměnitelných nástavcu že pokaždé je to jiné auto. Plast je bytelný a vydrží opravdu hodně.Syn si s popelářským autem vyhraje každý den.
Balení obsahuje: Popelářský vůz 2x panáček 4 popelnice a 4 x vymenitelne nástavby podvozku popelářského vozu.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Barva
  • Pevný plast
  • Snadná výměna doplňků
  • Luxusní cena
  • Kompatibilní s dalšími Igráčky
  • Vše pevně sedí a dá se snadno odendat
  • Moc hezký design

City set je dokonalou hračkou nejen k narozeninám. Krásné barvy, boží design a luxusní cena výrobku!
Nástavby k autíčku snadno vyměnitě pomocí otočení jednotlivých součástek. Panáček se dá posadit dopředu jako řidič, ale idozadu jako pan popelář,který stojí na autě - a plus? Nevypadne. Prostě drží jako přibitý a přitom se dá snadno vyndat. Skvělou tečkou jsou i popelnice, které se dají snadno nasadit na autíčko. Skvěle rozvíjí motoriku i fantazii pro hraní.
Mám doma tři syny a už teď kluci vybírají, co vše musíme od značky Efko doma mít.
Kdo váha - neváhejte. Tohle je trefa do černého. ❤️

Ověřený zákazník Testuj.to Jarmila

Zakoupeno v Testuj.to

• bytelný vůz i příslušentsví
  • krásné barvy
  • rozvíjí představivost
  • snadná výměna korbiček
  • krásné balení

Tento set nám udělal s kluky velkou radost. Igráček set se nachází v krásném, dárkovém balení a obsahuje postavičku, velký vůz a 4 různé korbičky, které jsou navíc snadno vyměnitelné. Plast je velmi bytelný a odolný, což hodnotím jako velké plus. Set rozvíjí dětskou představivost a kluci si dokáží hrát s tímto setem dlouhou dobu

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Kvalita
  • Český výrobek
  • Zaujme na první pohled
  • Nemám výtku

Set Igráček MultiGo City doporučuji, set obsahuje popelářské auto, cisternu, nakladač, 2 Igracky, které mohou jezdit v autě a 4 popelnice. Set deti zaujme na první pohled. Líbí se mi snadná výměna podvozků, zvládne v pohodě i mnohem mladší dítě,nez je doporučovány věk. Oceňuji hezký vzhled, oblé hrany a kvalitní zpracování české firmy .

Ověřený zákazník Testuj.to Zdenka

• Kvalitni zpracovani
  • Hracky lze ruzne kombinovat
  • Nauci se tridit

Set od Igracka MultiGO city je krasne zpracovany! Jedna se o hracku z kvalitniho materialu, ktery vypada, ze neco vydrzi a ze to bude potreba. Jednotlive dily se daji krasne kombinovat i s jinymi Igracky. Kvituji, ze soucasti jsou i popelnice. Syna to bavi a diky tomu se i uci barvy.

Ověřený zákazník Testuj.to Zuzana

• Mnoho možností na sestavení
  • Kvalita výrobku
  • Neshledala jsem nic

Výrobek všem vřele doporučuji,pro chlapce,je multifunkční a dítě se na dlouhou dobu zabaví. Skvělá kvalita mnoho možností na sestavení.Dá se využít jako mačka,popeláři a dále oceňuji popelnice na třídění odpadu.Syn je naprosto nadšený, nevydrželi jsme to a a dali jsme mu auto dříve.

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

Přidáno: 4. prosince 2023

• Syn i já jsme nadšený

Při rozbalování jsme byli milé překvapení. Rozbalování produktů zvládl syn sám s přehledem . Vše jednoduše zabalené, přehledné.
Milé nás překvapilo i jednoduché řešení výměny ostatního příslušenství. Syn zvládne výměnu sám bez moji asistence. Všem vřele doporučuji

Zobrazuji 21 - 40 ze 500 recenzí 1 [ 2 ] 3 4 5...25